I etapo užsiregistravę dalyviai / registered participants – Aukštadvaris

Visi užsiregistravę dalyviai / All participants
S1:
1. 12 Alexander Latyshev (RU)
2. 14 Dominykas Diraitis (LT)
3. 37 Kenor Kotkas (EE)
4. 75 Dzintars Baltais (LV)
5. 97 Artem Teslenko (RU)
6. 161 Jędrzej Żuralski (PL)
7. 300 Dinas Pozniakas (LT)

SM Open:
1. 20 Povilas Leckas (LT)
2. 21 Konstantin Geskin (RU)
3. 23 Karlis Strazds (LV)
4. 29 Rudolfs Pumpurs (LV)
5. 32 Dainius Žiaubrė (LT)
6. 45 Piotr Musial (PL)
7. 111 Tomasz Żuralski (PL)
8. 250 Anton Charnavushka (BLR)
9. 251 Alexey Chernovets (BLR)
10. 333 Sergejus Šeniauskas (LT)
11. 485 Vidmantas Vaidinauskas (LT)
12. 526 Dainius Marčiulionis (LT)
13. 777 Pauls Timrots (LV)
14. 992 Vidmantas Volodinas (LT)
15. Alex Vetkin (EE)
16. Yurii Bukin (RU)
17. Semen Buchin (RU)

S4:
1. 7 Kristjan Siilak (EE)
2. 11 Justinas Masevičius (LT)
3. 21 Piotr Irzyk (PL)
4. 30 Alvydas Sereika (LT)
5. 99 Michal Irzyk (PL)
6. 119 Tomasz Dabrowski (PL)
7. 136 Edijs Linbergs (LV)
8. 167 Linas Grigaliūnas (LT)
9. 256 Ilya Klimenok (BLR)
10. 282 Andis Banis (LV)
11. 283 Karlis Banis (LV)
12. 355 Sigitas Bilinavičius (LT)
13. 444 Justinas Kavaliūnas (LT)
14. 555 Kaspars Loss (LV)
15. 594 Zigmars Zvirbulis (LV)
16. 666 Egidijus Jankauskas (LT)
17. 888 Tomas Terlikovskis (LT)
18. 969 Maris Apfelbaums (LV)
19. 987 Ignas Bagdonas (LT)

SM Street:
1. 74 Eimantas Martūnas (LT)
2. 78 Rokas Girulis (LT)
3. 89 Šarūnas Suchomlinas (LT)
4. 116 Aloyzas Musteikis (LT)
5. 166 Ivo Grisnins Grislis (LV)
6. 313 Domas Aidietis (LT)
7. 345 Mantvydas Dereškevičius (LT)

SuperQuad:
1. 11 Normunds Círulis (LV)
2. 36 Aksels Cîrulis (LV)
3. 44. Rolandas Tijūšas (LT)
4. 50 Donatas ALišauskas (LT)
5. 66 Rinalds Dislers-Kirilko (LV)
6. 88 Rolandas Vaivada (LT)
7. 500 Mindaugas Keblys (LT)
8. 666 Justinas Bauževičius (LT)
9. 802 Rimgaudas Gruzdys (LT)
10. 999 Juozas Jakubėlis (LT)

SM50 (50cc):
1. 4 Davids Baltais (LV)
2. 7 Travis Siilak (EE)
3. 11 Niks Podzins (LV)
4. 32 Lev Shcheglov (RU)
5. 43 Andzejs Smulkevics (LV)
6. 49 Rudis Haze (LV)
7. 99 Liliana Irzyk (PL)

SM Junior (65/85cc)
1. 7 Mathias Vetkin (EE)
2. 32 Maciej Irzyk (PL)
3. 96 Иван Мосин (RU)
4. 767 Matas Strasevičius (LT)